Світовий футбол 16 Червня, 22:18 318
Євро-2024: Пуккі забезпечив Фінляндії перемогу, яка підняла команду на перше місце в групі відбору  | 19-27
Словенія поступилася Фінляндії в рамках 3-го туру кваліфікації на Євро-2024.

Фінляндія – Словенія – 2:0

Голи: Пох'янпало, 13, Антман, 64

Фінляндія приймала несподіваного лідера групи H. Словенія після двох турів мала 6 очок, адже обіграла Казахстан та Сан-Маріно. Натомість Суомі мала в пасиві поразку від Данії, тому не могла собі дозволити поразку на власному полі.

Команда Беньяміна Вербіча (екс-вінгер Динамо вийшов на останні 15 хвилин) володіла ініціативою, але не змогла конвертувати її у забиті м'ячі. На користь господарів усе вирішила індивідуальна майстерність. Зокрема, майстерність Теему Пуккі. Екс-зірка Норвіча створив обидва голи своєї команди. У першому таймі він асистував Пох'янпало, а в другому допоміг відзначитися Антману.

Завдяки цій перемозі Фінляндія бодай тимчасово посіла перше місце в турнірній таблиці групи H. У Словенії така ж кількість очок.

Півзахисник Вест Хема та збірної Англії Деклан Райс може влітку вирушити до Манчестера.

Арсенал зробив першу пропозицію щодо хавбека «молотобійців» у розмірі 80 мільйонів євро, але не отримав позитивної відповіді. Згідно з інформацією Daily Mail, Манчестер Сіті планує нав'язати боротьбу «канонірам» за Деклана Райса.

«Містяни» не впевнені, що влітку зможуть зберегти кількох гравців, тому хочуть підготуватися до ймовірних відходів. Тому півзахисник Вест Хема став однією з цілей Пепа Гвардіоли. Арсенал готує другу пропозицію і готовий підвищити суму за гравця до 90 мільйонів без врахування бонусів, щоб перешкодити Манчестер Сіті.

Нагадаємо, що в минулому сезоні Деклан Райс у складі Вест Хема здобув перемогу в Лізі конференцій. Чинна угода англійця з клубом розрахована до 2024 року.