Збірна України 16 Червня, 23:26 31987
Неймовірний камбек: збірна України вириває перемогу в македонців після провального першого тайму | 19-27
Збірна України переграла збірну Північної Македонії, відігравшись після 2:0.

Перший тайм видався важким. Македонці пристойно тисли, грали компактно, добре контролювали м'яч. Помилка Матвієнка призвела до пенальті у ворота збірної України. Після перевірки моменту через VAR арбітр вказав «на точку». Барді переграв Трубіна, відправивши м'яч під праву стійку. 1:0

Після першого гола македонці кинулися атакувати ще впевненіше. На 39-ій хвилині Ельмас дальнім ударом з лівого флангу під протилежну стійку подвоїв рахунок у матчі. 2:0.

Після перерви Ванат зміни Довбика, а Тимчика - Конопля. На 58-ій хвилині збірна України заробила перший кутовий в матчі - безрезультатно. Другий кутовий увінчався взяттям воріт. Циганков навісив, Забарний забив. 2:1

Після взяття воріт Ребров змінив Ярмоленка на Маліновського. Ще хвилиною по тому Конопля забив в дотик із прострілу Мудрика з правого флангу. 2:2

На 72-ій хвилині Ванат заробив червону для Суперника - Мусліу отримав другу жовту після фолу на динамівцеві. Згодом, Циганков зі штрафного класно пробивав у праву дев'ятку, але не влучив.

Третій гол забив Циганков після розкішного навісу Мудрика - 2:3, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Північна Македонія - Україна: 2:3

Голи: Браді (31, пен), Ельмс, 39 — Забарний, 62, Конопля, 67, Циганков, 83.

Попередження: Рістовські 8, Мусліу 55 — Довбик 45+1,

Вилучення: Мусліу, 72.