Думки після матчу Північна Македонія - Україна

Збірна України 17 Червня, 00:00 18070
Думки після матчу Північна Македонія - Україна | 19-27 Фото: УАФ
Блогер Михайло Смоловий проаналізував матч кваліфікації Євро-2024 між національними командами Північної Македонії та України (2:3)

Стисло після першого тайму:

⁃ важкий початок, досить пристойний тиск македонців змусив Трубіна запускати лонгболи ще раніше, ніж в матчі з Німеччиною

⁃ якщо чесно, то був здивований таким проблемам, бо дійсно виникали суттєві труднощі з підйомом м’яча на чужу половину

⁃ про гнучкість в передній лінії подбали, там гравці мігрували усією шириною поля, а от з початком атак гнучкості бракувало; очікував затяжних позиційних розіграшів в центрі, натомість або щось швидке, як проти німців, або #ротаньстайл на власній половині

⁃ Тимчик декілька разів з’явився у високій позиції, як з німцями, але під кінець тайму вже стояв поблизу власного штрафного

⁃ штаб Реброва не ставив акцент на тривалі володіння, пріоритет на швидкість перехідних фаз в обидва напрямки, але височенний брак все вбивав в зародку

⁃ проблема, як на мене, виникла з балансом та розподілом ролей через відсутність компактності, багато підбирань та швидких повернень в господарів, забагато виграних м’ячів без спротиву

⁃ мабуть, такий брак не очікувався, бо дуже часто втрата заставала когось в напівпозиції

⁃ тиск на наш штрафний майданчик помітно сильніший, стандартів теж більше біля воріт Трубіна

⁃ цього разу Матвієнко не став відкладати концерт на кінець гри та виконав соло в середині першого тайму, не впізнати людину та її рівень концентрації

⁃ головною проблемою після першого голу став страх, з пересторогою на власну половину сідало 7-8 гравців, таким чином гравці попереду лишалися в меншості проти захисту; тут біда, бо розіграши зникли, і 7-8 тіл залишалися без діла, а лонгболи з’їдалися або одразу, або на підборах

⁃ якщо в сценарій матчу з Німеччиною потрапило усе і всі, то тут явний промах з концептом; македонці змусили матч йти не за планом; ігрова ситуація, що виникла не вирішена саме цим набором гравців, потрібні або зміни в складі, або зміна ігрової ситуації, щоб вона стала «зручною»

Стисло після другого тайму:

⁃ от чому постійно прискіпуюсь до Тимчика, в нього є м’язи, але якщо виникають ситуації, які потребують інтенсивної роботи головного мозку в режимі реального часу, то часто виникають проблеми; але не лише розпізнавання ситуації на полі Тимчиком причина провалу в першому таймі

⁃ до Довбика у штабу вочевидь виникли питання по грі без м’яча, бо шеймити нападника, якщо команда не здатна перейти центр поля несправедливо

⁃ сказати, що зміни на щось суттєво вплинули в перші 10 хвилин другого тайму не можна, брак нікуди не подівся; але пізніше заміни зіграють свою роль

⁃ знову ж те саме, м’яч біля центральної лінії, македонці сідають, лишаючи лише двох попереду, і щоб пройти цих двох у верхньому блоці Україна використовує 5 гравців

⁃ десь після години мук почав з’являтися бодай якийсь тиск на третину поля господарів, гол з кутового, як винагорода та заохочення

⁃ якимось неймовірним чином Мудрик зміг продемонструвати ефективність використання своєї швидкості в ситуації, де ніхто окрім нього на це б не наважився; схоже пас йшов навмання, але Конопля вчасно добіг; Україна, демонструючи щось з арсеналу ЛНЗ та Вересу, повернулася у гру

⁃ потім Ванат зґвалтував Мусліу, друга жовта; до перемоги, в яку мало хто вірив в перерві, залишався лише один крок

⁃ Мудрик вирішив, що одного дива для нього замало, та виконав інше - розкішний пас на Циганкова, розкішний гол

⁃ загальний висновок такий, що це «трішки відскок», за зручних для себе умов ця команда може бути успішною; проте долати незручні ігрові умови їй дуже важко