Світовий футбол 18 Червня, 08:29 4596
Хто поїде до Німеччини? Результати та турнірні таблиці після 3 туру відбору до Євро-2024 | 19-27
Відбулися чергові матчі 3-го туру кваліфікації на Євро-2024.

• Голи: 1:0 - 61 Холанд (пен), 1:1 - 87 Дайкс, 1:2 - 89 Маклін

Норвегія втратила першу перемогу в цьому відборі. Скандинави були близькими до того, аби засмутити сенсаційного лідера групи А – Шотландію, яка до цього обіграла Іспанію та Кіпр. Рахунок в другому таймі відкрив Холанд, реалізувавши пенальті. Однак британці все кардинально змінили на останніх хвилинах матчу, забивши два голи за дві хвилини. Шотландія залишилася лідером з максимумом очок після трьох турів. Це серйозна заявка на вихід з групи.

Чорногорія - Угорщина 0:0

Албанія - Молдова 2:0

• Голи: 1:0 - 52 Асані, 2:0 - 76 Байрамі

Бельгія - Австрія 1:1

• Голи: 0:1 - 22 автогол Мангала, 1:1 - 61 Лукаку

Ісландія - Словаччина 1:2

• Голи: 0:1 - 27 Куцка, 1:1 - Фіннбогасон (пен), 1:1 - 70 Суслов

Кіпр - Грузія 1:2