Динамівський синдром збірної України

Динамо Київ 20 Червня, 14:10 743
Динамівський синдром збірної України | 19-27
Після благодійного матчу Німеччина — Україна від команди Сергія Реброва чекали продовження. Національна команда дуже яскраво виступила у Бремені. Місцями здавалося, що господарі німці перебувають в нокауті. Українці виглядали швидче, цікавіше, дисциплінованіше за господарів

Матчі проти Північної Македонії та Мальти видалися дуже важчими попри дві перемоги. Десь поділася все легкість, спритність, ефектність та ефективність. Першим номером ми ніколи не вміли грали. Я не думаю, що вольові якості дозволили нам в обох випадках брати три очки. На перше місце вийшла глибина складу та клас гравців. Македонці та мальтійці фізично силі, а ми завдяки замінам змогли посилити гру. У нас є Віктор Циганков, легіонери з АПЛ, Ліги-1, а у них не має. Якби не півзахисник «Жирони», могло бути не так весело.

Мені це все дуже нагадало благодійні матчі, які весною грало київське «Динамо». На фоні «Боруссії», «Легії», «Динамо» (Загреб) кияни виглядали дуже здорово. На основі цих ігор переоцінили власні сили, що коштувало проблем у сезоні. Десь вирішили відмовитися від селекції, наявного складу вистачить для перемог суперникам в Україні. «Шахтар» з українськими гравцями буде втрачати очки.

Зараз на ці граблі мало не наступила збірна. Гравці надмірно повірили у власні сили та десь вирішили, що вони можуть набагато більше, ніж насправді. Матчі на третій день, переїзди, відсутність часу на відновлення та підготовку. Як наслідок — великі проблеми у матчах проти команд нижчого класу за Німеччину — Північною Македонією та Мальтою. Результат витягли індивідуальні дії, а не команда гра.

Благодійні матчі — це навіть не товариські. Це — шоу, яке має подарувати видовище глядачам. Ціль одна — зібрати побільше грошей в даному випадку на допомогу Україні. Збірна Німеччини з цим справилася прекрасно. Причому, вже не переший раз у випадку збірної України.

Сергій Тищенко