Рамадані у складі збірної Північної Македонії долучився до розгрому Мальти U21

Динамо Київ 21 Червня, 08:19 599
Рамадані у складі збірної Північної Македонії долучився до розгрому Мальти U21 | 19-27
У вівторок, 20 червня, молодіжна збірна Північної Македонії провела черговий контрольний матч. Слідом за результативною нічиєю з «молодіжкою» Вірменії балканці зустрілися з командою Мальти U21.

Боротьби не вийшло – македонці забили по два м’ячі в кожному з таймів та розгромили суперника (4:0). Динамівець Решат Рамадані з’явився на полі з лави запасних на 63-й хвилині (8-й матч за молодіжну збірну), за рахунку 3:0 на користь своєї команди, але записати до свого активу результативних дій не зміг.

Додамо, що свій наступний матч Північна Македонія проведе 8 вересня на виїзді проти Швеції у рамках відбору на Євро-2025 (U21).