Світовий футбол 24 Червня, 21:10 1064
Цітаїшвілі відзначився голом у ворота Бельгії, Португалія зіграла внічию з Нідерландами – молодіжне Євро-2023 | 19-27
​Відбулися матчі групового етапу молодіжного Чемпіонату Європи-2023.

Чемпіонат Європи U-21

Група А

Грузія U-21 – Бельгія U-21 – 2:2

• Голи: Цитаїшвілі, 52, Гуліашвілі, 87 - Кайпер, 15, Рамазані, 38

На молодіжному чемпіонаті Європи відбулися матчі другого туру у групі A. Грузія, яка у стартовому матчі обіграла Португалію, сьогодні зіграла з Бельгією 2:2.

Зазначимо, що перший гол у складі Грузії забив хавбек «Динамо» Георгій Цитаїшвілі, а асист йому зробив захисник «Шахтаря» Георгій Гочолеішвілі.

Португалія U-21 – Нідерланди U-21 – 1:1

• Голи: Алмейда, 21 – Броббі, 78

Ще на 13 хвилині матчу Нідерланди мали чудову змогу відкрити рахунок, однак арбітр на лінії зафіксував офсайд. Попри перевагу підопічних Руя Жорже у володінні м'ячем команда з Португалії спромоглася забити першою. Після цього гра загострилася, а рефері не скупився на «гірчичники»: за короткий проміжок часу жовті картки отримали ван Геке, Тімбер (Нідерланди) та Гравенберх (Португалія).

В другому таймі нідерландцям все ж вдалося відігратися: гольовий доробок власної команди збільшив Броббі. З рахунком 1:1 команди завершили зустріч.