Збірна України 25 Червня, 08:12 993
Безглузде вилучення Ваната у відеоогляді матчу Румунія U-21 – Україна U-21 – 0:1 | 19-27
Румунія та Україна U-21 зустрічалися у 2 турі молодіжного Чемпіонату Європи.

У першому турі наша молодіжка впевнено перемогла Хорватію, тоді як «малі триколори» розгромно поступилися Іспанії. На початку зустрічі підопічні Ротаня ледве не пропустили, але змогли зібратися і відповісти кількома гострими атаками. По перерві збірна України діяла гостріше й створила більше моментів. Відкрити рахунок у матчі вдалося лише на 89 хвилині. Після пасу у штрафний майданчик румунів не впорався з тиском Дікан й переправив м'яча у свої ворота. Вже в доданий час Владислав Ванат отримав вилучення за те, що відштовхнув суперника, піддавшись на провокацію.