Футбол України 29 Червня, 09:43 272
«Кривбас» провів дебютний матч на літньому зборі: екс-нападник «Динамо» забив в першій грі після повернення | 19-27
Кривбас провів свій перший контрольний матч напередодні початку нового сезону в українській Прем'єр-лізі. Суперником команди Юрія Вернидуба став першоліговий «Кремінь».

На шостій хвилині команда з Кременчука вийшла вперед, проте вже у першому таймі завдяки голам Маскима Задераки та Дениса Устименка Кривбас йшов на перерву переможцем.

Крапку в грі поставив вихованець київського Динамо Олексій Хобленко, який забив на 67 хвилині гри та встановив остаточний рахунок 3:1.

Раніше Вернидуб розповів, чи має ексгравець киян шанс заграти в Кривбасі після невдалого періоду в Карпатах.