На шляху до Олімпійських Ігор-2024. Які варіанти залишилися для України U21

Збірна України 2 Липня, 10:40 922
На шляху до Олімпійських Ігор-2024. Які варіанти залишилися для України U21 | 19-27
«Фурія Роха» вберегла шанси України на Олімпіаду.

Чвертьфінальний поєдинок Євро-2023 між збірними Іспанії та Швейцарії був дуже важливим для України. По-перше, у ньому визначався наш суперник у півфіналі, якщо підопічні Руслана Ротаня туди пройдуть. По-друге – від успіху «Фурії» залежала доля путівки на Олімпійські ігри-2024.

Які варіанти залишилися для України U21

Перемога над Францією гарантує путівку на ОІ-2024, якщо Англія у чвертьфіналі переможе Португалію.

При перемозі над Францією у чвертьфіналі, але вильоті Англії від Португалії, для виходу на ОІ-2024 доведеться вигравати або півфінал, або матч за третє місце.

Поразка від Франції залишить Україну без путівки на ОІ-2024, якщо Англія програє Португалії.

При поразці від Франції Україні буде гарантовано додатковий матч за вихід на ОІ-2024 у випадку, якщо Англія пройде Португалію. Суперником у цьому матчі буде Грузія.