Футбол України 8 Липня, 14:26 302
Жіноча збірна України поступилася Португалії в історичному спарингу – все почалося з провалу капітана | 19-27
Жіноча збірна України продовжує свою перебудову під керівництвом Луїса Кортеса.

Жіночий футбол, товариський матч

Португалія – Україна – 2:0

Голи: Джессіка Сілва, 19, 45+2

Зустріч на стадіоні Боавішти стала знаковою з двох причин. Гру відвідало понад 20 тисяч глядачів, що стало рекордом для домашніх матчів португалок. Також обидві збірні вперше мали досвід виступу під наглядом VAR.

Господарки вирішили долю зустрічі ще в першому таймі. На 19-й хвилині капітан нашої збірної Дарина Апанащенко подарувала м'яч Джессіці Сілві, яка помилку не пробачила. Перед перервою нападниця Бенфіки оформила дубль. Сілва виграла силову боротьбу у двох захисниць (знову Апанащенко) і проштовхнула м'яч повз Бондарчук – 2:0.

Португалія впевнено перемогла і готується до виступу на чемпіонаті світу, який уже 20 липня стартує в Австралії та Новій Зеландії. Збірна України туди не пробилась, а її найближчі офіційні матчі відбудуться у вересні в рамках Ліги націй.