Світовий футбол 9 Липня, 11:21 222
«Інтер Маямі» не зумів обіграти команду Руні: гра Кривцова не вражає – відома оцінка українського захисника | 19-27
У матчі 23-го туру американської МЛС «Інтер Маямі» зіграв у нічию 2:2 із «ДС Юнайтед». Український захисник Сергій Кривцов провів на полі весь матч та отримав низьку оцінку за свою гру.

Команда Сергія Кривцова Інтер Маямі двічі вела в рахунку, але не змогла втримати свою перевагу.

Спочатку гості вийшли вперед на 59-й хвилині гри завдяки голу Кремаски.Команда Херрардо «Тата» Мартіно пропустила через декілька хвилин, адже відзначився Фунтас. Буквально через три хвилини команда Кривцова знову повела в рахунку після голу Аллен, проте на 77-й ДС Юнайтед зрівняв рахунок та встановив остаточний рахунок.

Український захисник Сергій Кривцов отримав одну з найгірших оцінок (6,3) серед гравців обох команд. Найкращим гравцем матчу, за підсумками аналітичного порталу Sofascore став нападник ДС Юнайтед Фунтас (7,7), який відзначився голом.

На його рахунку чотири виноси м'яча, одне перехоплення, дві виграні наземні дуелі, дві виграні повітряні дуелі, дев’ять втрат м'яча, один фол, чотири точні довгі передачі та одна жовта картка, точність передач – 82% (40/49).

• За ДС Юнайтед раніше виступав англійський нападник Вейн Руні у сезонах 2018, 2019. Форвард провів 48 матчів за цей колектив та відзначився 23 голами.
  • Інтер Маямі й надалі залишається на останньому місці своєї конференції з 18 балами, відстаючи від зони плей-ін на вісім очок.
  • Кривцов провів 19 матчів за Інтер Маямі, у яких відзначився одним голом.
  • Трансфермаркет оцінює захисника в два мільйони євро.