Україна здолала Молдову та виборола путівку на ЧС-2024 з пляжного футболу

Світовий футбол 9 Липня, 20:54 457
Україна здолала Молдову та виборола путівку на ЧС-2024 з пляжного футболу | 19-27
​Збірна України з пляжного футболу здобула путівку на ЧС-2024, обігравши у вирішальному матчі команду Молдови з рахунком 5:2.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Підопічні Миколи Костенка та Олександра Корнійчука успішно провели європейську кваліфікацію чемпіонату світу 2024. Відбірковий турнір пройшов з 5 по 9 липня у Баку, столиці Азербайджану.

16 команд були поділені на 4 групи. По дві найкращі команди вийшли до 1/4 фіналу. Чотири переможці чвертьфіналів відібралися на ЧС-2024 в ОАЕ, який відбудеться з 15 по 25 лютого 2024 року.

Спочатку у групі B Україна в овертаймі обіграла Іспанію (4:3 OT), потім завдала поразки Польщі (3:2). У третьому турі збірна України обіграла команду Литви (4:1) та вийшла до чвертьфіналу з першого місця.

Суперником України у чвертьфіналі стала команда Молдови, яка посіла друге місце у групі A, програвши лише Італії (1:3), але перемігши Азербайджан (3:2) та Естонію (6:2).

Україна у досить складному поєдинку обіграла Молдову з рахунком 5:2 і вийшла на чемпіонат світу 2024!

Також на ЧС-2024 пробилися команди білорусі та Португалії, а останню перепустку ввечері розіграють Італія та Іспанія.