Печорний: «Якщо протягом десяти днів із футболістами і тренерами не розрахуються - ми звертаємось в правоохоронні органи для порушення кримінальної справи проти ФК «Львів»

Футбол України 11 Липня, 18:33 735
Печорний: «Якщо протягом десяти днів із футболістами і тренерами не розрахуються - ми звертаємось в правоохоронні органи для порушення кримінальної справи проти ФК «Львів» | 19-27
Голова Асоціації футболістів України Олег Печорний в коментарі 1927.kiev.ua повідомив, що переговори колишніх гравців і тренерів ФК «Львів» про погашення клубом заборгованості по зарплаті зайшли в глухий кут.
— Ми намагалися знайти президента клубу ФК «Львів» Копитко Богдана Йосиповича - він десь закордоном. Контракти футболістів підписані із його зятем Вадимом Левчуком. Два тижні тому наші олімпійські чемпіони порекомендували звернутися до його сина Копитко Юрія, який є президентом федерації з боротьби. Ми вели з ним переговори - шість футболістів і два тренери: Олександр Рибка, Ярослав Богунов, Сергій Сімінін, Богдан Мишенко, Роман Никитюк, Максим Грисьо і Анатолій Безсмертний та Роман Пахалюк. Юрій Копитко два тижні обіцяв домовитися і на цей день все зайшло в глухий кут. Ми хотіли все вирішити спокійно, без скандалів, але вимушені заявити: якщо протягом десяти днів із футболістами і тренерами не розрахуються, тоді ми звертаємось в правоохоронні органи для порушення кримінальної справи проти ФК «Львів» і зятя його власника, котрий і підписував дані контракти. Спочатку - до Генеральної прокуратури, далі - клуб перевірить податкова. Ми не поступимось у цій справі, так як клуб зобов'язаний розрахуватися за свої борги з футболістами і тренерами. На сьогоднішній день, правоохоронні органи добре працюють. Думаю, вони посприяють у вирішенні цього питання і встановлення законності, - сказав Олег Печорний.