Світовий футбол 12 Липня, 20:49 452
Яремчук не допоміг «Брюгге» у матчі з «Фейєноордом»: команда українського нападника програла кривднику «Шахтаря» | 19-27
У рамках підготовки до нового сезону бельгійський «Брюгге» нападника збірної України Романа Яремчука провів поєдинок проти нідерландського «Феєноорда»

Український форвард Роман Яремчук вийшов у стартовому складі Брюгге на товариський матч проти Феєноорда.

Наш футболіст провів на полі 61 хвилину, але не зміг відзначитися чи допомогти своїй команді уникнути поразки з рахунком 0:2. Голанці мали комфортну перевагу у два м’ячі після першого тайму та довели матч до впевненої перемоги.

Наступний контрольний матч команда українця планує провести вже 15 липня проти іншого представника нідерландської Ередивізії Гоу Ехед Іглз.

• Влітку 2022 року Роман Яремчук перейшов до Брюгге з португальської Бенфіки за 17 млн євро, ставши найдорожчим придбанням клубу в історії.
  • У минулому сезоні 27-річний українець зіграв у 32 матчах: два голи, чотири результативні передачі.
  • Контракт українського нападника з Брюгге чинний до 30 червня 2026 року.
  • Шахтар зазнав розгромної поразки від Феєноорда (1:7) у виїзному матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.