Світовий футбол 13 Липня, 22:33 603
Забарний допоміг «Борнмуту» перемогти: український захисник прийняв участь у незвичному матчі проти «Хіберніана» | 19-27
Захисник національної збірної України, колишній динамівець Ілля Забарний, продовжує стабільно грати за свій клуб, навіть в передсезонних поєдинках Борнмута.

Англійський Борнмут за котрий виступає український захисник Ілля Забарний продовжує форсувати підготовку до старту англійської Прем’єр-ліги.

Сьогодні, 13 липня, команда Андоні Іраоли на нейтральному полі, гра відбулася в іспанській Марбельї, зіграла проти шотландського Хіберніана.

Цікаво, що поєдинок проходив у дещо незвичному форматі – три тайми по 30 хвилин.

Забарний розпочав зустріч дивлячись її з лави запасних, але вийшов на поле на третій, заключний тайм.

Результативними діями українець не відзначився, на жаль, але його Борнмут без проблем подужав суперника з рахунком 4:0.

Товариський матч

Борнмут (Англія) – Хіберніан (Шотландія) – 4:0 (2:0,0:0, 2:0)

Голи: Брукс (3), Ентоні (10), Біллінг (65, 88).

• Свій наступний контрольний поєдинок Борнмут проведе 16 липня проти Маккабі з Тель-Авіва.
  • Забарний перейшов до Борнмута в січні 2023 року. За талановитого українця англійський клуб сплатив київському Динамо 15 мільйонів євро.
  • Через пошкодження Забарний дебютував за нову команду тільки у квітні цього року.
  • В останніх трьох матчах Борнмута в АПЛ сезону 2022/23 Забарний був стабільно гравцем основного складу команди.