«Зоря» програла команді Першої ліги Польщі – Русин не реалізував пенальті

Футбол України 14 Липня, 20:05 396
«Зоря» програла команді Першої ліги Польщі – Русин не реалізував пенальті | 19-27
Зоря провела черговий спаринг на літніх зборах.

Товариська гра

Зоря (Україна) – Мотор (Польща) – 1:3

Голи: Вантух, 59 – Цеглаж, 10, 19, Вельняк, 68

Нереалізований пенальті: Русин, 14

Для луганців це вже третій товариський матч під керівництвом нового наставника Ненада Лалатовіча в рамках підготовки до нового сезону. Напередодні луганська команда переграла Ресовію (4:2) та Земплін (2:1).

Зоря пропустила два м'ячі у перші 20 хвилин. Після сумнівного фолу Снурніцина арбітр призначив штрафний, а гості забили перший гол. Згодом Русин отримав шанс на пробиття 11-метрового, але м'яч покотився повз рамку воріт. Як наслідок, Мотор подвоїв свою перевагу.

У другій 45-хвилинці Зоря діяла активніше та створила низку небезпечних атак. Реалізувати свій момент зумів Вантух, потужно пробивши, м'яч після рикошету залетів у ворота. Однак Вельняк зробив рахунок 3:1 на користь Мотора. Під завісу гри футболісти влаштували сутичку, але арбітр вчасно втрутився. Зрештою, Зорі так і не вдалося відігратися.