Світовий футбол 16 Липня, 10:11 225
Аура Мессі не спрацювала – команда Кривцова знову програла: відома оцінка українського захисника | 19-27
В ніч з суботи на неділю відбулися чергові матчі в МЛС.

МЛС

Сент-Луїс – Інтер Маямі – 3:0

• Голи: Аденіран, 28, Паркер, 40, Лєвен, 80

Інтер Маямі пропустив двічі у першому таймі. Спочатку форвард Сент-Луїса Аденіран на 26-й хвилині вразив ворота команди Кривцова. Подвоїв перевагу господарів центральний захисник Паркер, забивши гол у роздягальну. У другому таймі завершив розгром в кінцівці зустрічі центральний хавбек Паркер.

Портал WhoScored оцінив гру Кривцова в 6,3 бала. Команда українця не перемагає в МЛС вже 11 матчів. Український футболіст провів усі 90 хвилин на полі, але не допоміг команді здобути позитивний результат.

36-річний аргентинець Ліонель Мессі продовжить кар'єру в Інтер Маямі і гратиме за одну команду з українським збірником Сергієм Кривцовим.