Фарерці принизили російського тренера – результати кваліфікації ЛЧ | 19-27
Угорська команда ганебно вилетіла із Ліги чемпіонів.
Ліга чемпіонів 2023/24, перший кваліфікаційний раунд. Матчі-відповіді

Вальмієра (Латвія) – Олімпія Любляна (Словенія) – 1:2 (перший матч 1:2)

Динамо Тбілісі (Грузія) – Астана (Казахстан) – 1:2 (перший матч 1:1)

Карабах (Азербайджан) – Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) – 4:0 (перший матч 2:1)

• Голи: Зубір, 7, Мустафазаде, 45+1, Джіджа, 50, Янковіч, 62

Ференцварош (Угорщина) – Клаксвік (Фарерські острови) – 0:3 (перший матч 0:0)

• Голи: Фредеріксберг, 8 (пен), 32, Кассі, 45+1

Ігровий день відкрили Вальмієра та словенська Олімпія, яка тиждень тому здобула домашню перемогу в першому матчі. У старті латвійської команди вийшли півфіналіст Євро-2023 Іван Желізко та колишній лідер Кривбаса Ріфет Капіч. На 33-й хвилині гості повели в рахунку завдяки голу Руя Педро – як наслідок, Вальмієрі потрібно було забивати мінімум двічі. Із цим завданням Желізко і партнери не впоралися – ба більше, у другому таймі пропустили ще раз. Гол престижу вже нічого не змінив. Знову 1:2 – Вальмієра продовжить євросезон у кваліфікації Ліги конференцій.

Справжнім жахом для Ференцвароша став перший тайм проти Клаксвіка. Після нулів на Фарерах команда росіянина Черчесова пропустила тричі за перші 45 хвилин домашнього матчу. Від такого нокауту Ференцварош вже не оговтався. 0:3 – угорці вилітають з Ліги чемпіонів, фарерський Клаксвік крокує далі. Станіслав Черчесов може лише мріяти про досягнення Сергія Реброва, який свого часу вивів угорську команду у груповий турнір ЛЧ. «Героїчний» похід екс-тренера збірної Росії тривав аж цілий один раунд.

Астана пропустила першою у Грузії від Динамо Тбілісі, однак перевернула гру за дві хвилини по перерві. Два влучні удари принесли казахам перемогу і путівку в наступний раунд.

Карабах після виїзної перемоги легко довів свою перевагу над Лінкольн Ред Імпс. Гібралтарська команда пропустила 4 голи без відповіді та завершила свій похід у груповий турнір ЛЧ.