Слово за Суркісом: «Торіно» готує другу пропозицію стосовно півзахисника «Динамо»

Динамо Київ 22 Липня, 17:22 1506
Слово за Суркісом: «Торіно» готує другу пропозицію стосовно півзахисника «Динамо» | 19-27
Попередня пропозиція Торіно в 4 мільйони євро щодо трансферу півзахисника Динамо Володимира Бражка стала «принизливою» для президента киян Ігоря Суркіса, але в Турині не полишають спроб підписати гравця.

Італійський Торіно нещодавно отримав відмову на трансферну пропозицію стосовно півзахисника київського Динамо Володимира Бражка в сумі 4 мільйони євро, а президент біло-синіх Ігор Суркіс назвав цю пропозицію «принизливою». Втім, туринська команда рішуче націлена підписати гравця.

Повідомляється, що Торіно готує нову пропозицію щодо Бражка:

«Український півзахисник, безумовно, є гравцем, який має якості, щоб стати великим гравцем у майбутньому, і Торіно хотів б придбати його, щоб мати заміну зараз і в подальшому підстрахуватися».

Втім, на цей трансфер команді з Турина треба буде викласти чималі кошти:

«Динамо знає, що їх молодий півзахисник перспективний, і не має наміру відпускати його за низькою ціною, саме тому вони відмовилися від 4 мільйонів, запропонованих Торіно, і тепер чекають на більш привабливі пропозиції, щоб відпустити свій молодий талант».

Італійське видання Toro зазначає, що Бражка на матчі молодіжного Євро-2023 з Хорватією (2:0) особисто переглядав спортивний директор туринської команди Давіде Вангаті.

Раніше повідомлялося, що Торіно не планує робити нову пропозицію щодо Бражка.