Чеберко дебютував за «Коламбус Крю»

Світовий футбол 24 Липня, 10:20 366
Чеберко дебютував за «Коламбус Крю» | 19-27
Український захисник Євген Чеберко дебютував за «Коламбус Крю». Команда українця обіграла «Сент-Луїс» у Кубку ліги – 2:1.

Коламбус двічі забив у першому таймі, відзначилися захисник Лукас Селарраян та нападник Кучо, який реалізував пенальті. Сент-Луїс відіграв один м’яч наприкінці матчу завдяки автоголу Джейсена Расселла-Роу.

Чеберко вийшов на заміну у середині другого тайму. Українець заробив жовту картку наприкінці поєдинку.

Нагадаємо, Євген перейшов у Коламбус у червні, підписавши контракт до літа 2026 року. У попередньому сезоні українець виступав за хорватський Осієк.

Наступний поєдинок Коламбус проведе у Кубку ліги з мексиканською Америкою 1 серпня. В 1/16 турніру вийдуть дві з трьох команд групи 4.