Світовий футбол 29 Липня, 15:39 244
​Франція вирвала перемогу у Бразилії у матчі жіночого ЧС-2023 завдяки голу Ренар | 19-27
Сьогодні, 29 липня, завершився «Ленг Парк», що проходив на стадіоні, у Брісбені, Австралія, матч 2-го туру групи жіночого чемпіонату світу 2023 року в Новій Зеландії та Австралії між збірними Франції та Бразилії.

Перемога дісталася француженкам - 2:1.

Рахунок у матчі було відкрито вже на 18-й хвилині зусиллями нападаючої збірної Франції Ежені Ле Сомме, яка відправила м'яч у ворота бразилійок (1:0). На 58-й хвилині Бразилія змогла відновити рівність на табло – забила півзахисник Дебінья (1:1). На 83-й хвилині захисниця збірної Франції Венді Ренар забила другий гол своєї команди та принесла їй перемогу (2:1).

Суперниці француженок та бразилійок по групі теж зіграють свій очний матч сьогодні, 29 липня.