«Трішки не вистачало агресії»: Костюк прокоментував перемогу над «Минаєм»

Динамо Київ 29 Липня, 21:14 182
«Трішки не вистачало агресії»: Костюк прокоментував перемогу над «Минаєм» | 19-27
Наставник «Динамо» U19 Ігор Костюк поділився своїми враженнями від стартового матчу нового сезону юнацької першості проти «Минаю», в якому його підопічні вдома перемогли з рахунком 3:0:

– Насамперед дякую нашим Збройним Силам за те, що ми маємо можливість грати в такий складний час – велика подяка їм. Що стосується гри, до нас приєдналися багато футболістів 2006 року народження. Триває становлення команди, але, в цілому, мені подобається, що ті гравці, які приєдналися, підтримують ідею, яку ми хочемо втілювати на футбольному полі та підтримують необхідну динаміку. Звісно, ще є багато над чим працювати, але загалом агресія на футбольному полі, а також моменти, над якими ми працюємо, сьогодні спрацювали, і ми досягти перемоги.

– Розкажіть докладніше про гравців 2006 року. Чи вони вже повністю влилися в колектив, чи добре розуміють ваші вимоги?

– Як я вже сказав, є моменти, які потрібно допрацьовувати, але в цілому гравці розуміють ті вимоги й ту структуру, яку ми пропонуємо для них у грі. Основний момент – навчити їх професійно ставитися до тренувань, як слід поводитися в побуті та правильно відновлюватися і готуватися до тренувань. Така дисципліна дозволить їм проявляти зібраність, яка потрібна для гри на полі, і виконувати усі вимоги. В цілому, все йде за графіком. Є перша перемога, добре, що виграли цей матч. Загалом, переграли суперника і не давали йому створювати моменти біля наших воріт.

– З чим була пов’язана заміна Кузика на Пономаренка?

– Трішки не вистачало агресії, коли ми пресингували у два нападники. Кузик трохи не встигав, а Пономаренко вийшов і був більш мобільним на цій позиції. Така гра у два нападники спрацювала, ми так забили другий м’яч, і у нас з’явилося більше агресії саме в пресингу.

– Забиті м’ячі – це результат хорошої роботи на зборах? Чи задоволені ви тим, як пройшла підготовка до сезону?

– Підготовка пройшла в штатному режимі. Те, що ми планували, – виконали. Але турбує, що у гравців хватають судоми. Будемо ще працювати над витривалістю, у тому числі, над швидкісною витривалістю. Сезон тільки починається, у нас є група гравців для ротації, хлопці розуміють, що нікому не гарантоване місце у стартовому складі. Є хороша конкуренція, рівноцінні гравці, які можуть посилити гру, як це було минулого сезону.

– Кузик замінив Білого, якого ви активно награвали у контрольних матчах. Чи надовго вибув Давид?

– Зараз триває діагностика, лікарі будуть визначити термін його відновлення, поки що конкретної інформації немає.

– У якому стані перебувають інші травмовані? Як скоро вони повернуться?

– Всі відновлюються у штатному режимі. Комусь два тижні залишилося, комусь місяць.