Динамо Київ 30 Липня, 18:57 1548
«Динамо» перемогло «Минай» у божевільному матчі – Попов ледь не зіпсував повернення Ярмоленка | 19-27
«Динамо» приймало «Минай» у стартовому турі нового сезону УПЛ.

Динамо - Минай 4:1

• Голи: Ванат 27, Ванат 30, Буяльський 87 (пен.), Караваєв 90+3 - Вітенчук 3
  • Вилучення: Попов 32 - Бандура 56

На старті нової кампанії чемпіонату України киянам дістався найкомфортніший суперник. Минай ніколи не перемагав Динамо в 6 особистих зустрічах, ба більше не забив жодного гола у ворота «біло-синіх» (14:0).

Мірча Луческу випустив у старті Андрія Ярмоленка, який цього літа повернувся в Київ, а також 22-річного дебютанта Крістіана Біловара.

Для юного оборонця перший матч за дорослу команду видався не надто вдалим. Вже на 2-й хвилині Біловар двічі обрізався у власному штрафному. Одарюк пробачив киянам, пробивши головою з лінії воротарського вище поперечки. Після розіграшу від воріт Крістіан подарував м'яч Вітенчуку, а той з 20 метрів не схибив.

Минай втримував перевагу до екватора тайму. Одарюк невдало виніс м'яч – Ванат скористався помилкою.

Вже за мить Шапаренко розпочав блискучу атаку з центра поля. Дубінчак з флангу прострелив на Буяльского. Віталій відборовся спиною до воріт й асистував Ванату. Форвард киян оформив дубль протягом трьох хвилин.

Камбек «біло-синіх» ледь не зіпсував Денис Попов, влетівши ногою в суперника на рівному місці. Господарі залишились в меншості перед свистком на перерву.

На старті другої половини Біловар знову ледь не привіз аналогічний гол. Цього разу Бущан врятував. На 57-й хвилині Бандура вдався до фолу останньої надії, щоб зупинити Ярмоленка на підході до штрафного – на полі відновився кількісний паритет. Навіть після вилучення кіпера Минай міг забивати щонайменше два голи, але господарів врятувала неймовірна гра кіпера.

Під завісу гри Панасенко привіз пенальті, збивши Дубінчака у штрафному.

Буяльський реалізував 11-метровий. Крапку в поєдинку поставив Караваєв, який замінив Ярмоленка – 4:1.