Австралія розгромила Канаду і вийшла у плей-офф жіночого ЧС-2023

Світовий футбол 31 Липня, 15:51 186
 Австралія розгромила Канаду і вийшла у плей-офф жіночого ЧС-2023 | 19-27
Сьогодні, 31 липня, у матчі жіночого чемпіонату світу - 2023 зустрілися національні команди Канади та Австралії.

Гра 3-го туру групи B проходила на стадіоні «АМІ Парк - Мельбурн Ректангулар» в Мельбурні (Австралія). Матч завершився перемогою збірної Австралії з рахунком 4:0.

Австралійські футболістки відкрили рахунок уже на 11-й хвилині гри. Швидкий гол забила Хейлі Расо. На 39-й хвилині Расо оформила дубль. На 58-й хвилині Австралія довела рахунок до розгромного. Третій гол команди забила Мері Фаулер. Точку в матчі поставила Стефані Кетлі, яка на 90+4 хвилині успішно реалізувала пенальті. Фінальний свисток арбітра зафіксував упевнену перемогу Австралії.

Нагадаємо, суперниками Канади та Австралії за групою В були збірні Нігерії та Ірландії. Перше місце у квартеті за підсумками трьох турів посіла Австралія (6 очок). На другому рядку фінішувала Нігерія (5). Канада (4) – на третьому місці. Таким чином, у плей-офф вийшли збірні Австралії та Нігерії.

Чемпіонат світу з футболу серед жінок-2023 проходить з 20 липня по 20 серпня у Новій Зеландії та Австралії. Чинним чемпіоном світу є збірна США. Американки мають чотири перемоги на чемпіонатах світу.