Вацко піддав критиці арбітра матчу «Динамо» - «Минай» за рішення в моментах з пенальті

Динамо Київ 31 Липня, 17:20 2124
Вацко піддав критиці арбітра матчу «Динамо» - «Минай» за  рішення в моментах з пенальті | 19-27
Журналіст та коментатор Віктор Вацко в програмі «Вацко on air» розкритикував арбітра матчу «Динамо» - «Минай».
«Я хочу поговорити по арбітраж, роботу на матчі ВАР. Тобто оцінювали ситуацію головний арбітр Козиряцький та арбітр ВАР Копієвський, але є питання.

Перше питання - гра рукою в своєму штрафному майданчику футболіста «Минаю» Одарюка на 21-й хвилині, рахунок був 1:0 на користь «Минаю». Як трактувати цей епізод? Це можна трактувати як технічний брак, але подивіться на скільки відведена у бік рука. Вона явно в неприродному стані і збільшує об’єм тіла. Я вважаю, що це пенальті!

Другий момент - пенальті у ворота «Минаю». 85-а хвилина «Динамо» 2:1 попереду і зрозуміло, що гол киян «закриває» гру. Хіба можна ставити такі пенальті, та ще й з ВАРом? Дубінчак чудово розхитав і обіграв Панасенка, а той, падаючи, торкнувся головою корпусу захисника «Динамо». От хіба цей мінімальний контакт міг призвести до падіння Дубінчака? Хіба це був фол? І мені дивно, що передивляючись цей момент з допомогою ВАР з різних ракурсів було прийнято рішення призначити пенальті. Я вважаю, що там пенальті не було».