Світовий футбол 3 Серпня, 15:21 283
ЧС-2023: Німеччина сенсаційно вилетіла, відчувши дежавю – визначилися пари 1/8 і сітка до фіналу | 19-27
У четвер, 3 серпня, завершився груповий етап чемпіонату світу-2023 серед жінок.

Чемпіонат світу-2023, 3 тур

Група H

Марокко – Колумбія – 1:0

Гол: Лахмарі, 45+4

Нереалізований пенальті: Чеббак, 45+4 (Марокко)

Південна Корея – Німеччина – 1:1

Голи: Чо Со Юн, 6 – Попп, 42

Південна Корея програла обидва матчі, тому де-факто не мала шансів на друге місце (різниця голів була значно гіршою, ніж у конкуренток). Німеччині достатньо було просто виграти з будь-яким рахунком, але рахунок відкрили саме кореянки – на 6-й хвилині Чо Со Юн реалізувала вихід віч-на-віч після розкішного пасу з глибини. Ще до перерви Німеччина відігралася – Попп головою вразила лівий кут. На перерву у режимі «лайв» Бундестім йшла без путівки у плей-офф – у паралельному матчі Колумбія програвала Марокко.

На старті другого тайму Німеччина таки вийшла вперед. Попп головою замкнула ефектну скидку п'ятою, але VAR скасував гол – офсайд. Буквально у наступній атаці Попп влучила у поперечину. Німкені влаштували справжню навалу на ворота Південної Кореї, однак забити так і не змогли. У 2018 році чоловіча збірна Німеччини вилетіла з ЧС, програвши Південній Кореї у третьому турі групового турніру. Сьогодні така ж доля спіткала жіночу команду – нічиєї було замало.

У іншому матчі Колумбія пропустила від Марокко перед свистком на перерву. Кіперка класно потягнула пенальті від Чеббак, проте з добиванням вже не впоралася. Рахунок більше не змінився – обидві збірні продовжують боротьбу на Мундіалі.

Чвертьфінал 2: Японія/Норвегія – Швеція/США

Чвертьфінал 3: Австралія/Данія – Франція/Марокко.

Чвертьфінал 4: Англія/Нігерія – Ямайка/Колумбія.

1/2 фіналу

Переможець чвертьфіналу 1 – переможець чвертьфіналу 2.

Переможець чвертьфіналу 3 – переможець чвертьфіналу 4.

Матч за третє місце ЧС-2023 запланований на 19 серпня. Фінал жіночого Мундіалю відбудеться 20 серпня.