Світовий футбол 3 Серпня, 22:13 408
Дубль Безуса приніс «Омонії» розгром над «Габалою»: команда українця вийшла у наступний раунд Ліги конференцій | 19-27
Український півзахисник «Омонії» Роман Безус знову забив у протистоянні з «Габалою» у другому раунді кваліфікації до Ліги конференцій та приніс свої команді перемогу. У першому матчі українець оформив хет-трик.

Ліга конференцій. 2-й раунд кваліфікації, матч-відповідь

Омонія – Габала – 4:1, за сумою двох матчів – 7:3

• Голи: Безус, 5, 30, Ланг, 38, Семеду, 59 – Ісая, 56

Перша гра між Габалою та Омонією завершилась перемогою останніх, а Роман Безус став головним героєм, оформивши хет-трик.

Матч-відповідь продовжив результативну серію українця. Вже на 5 хвилині Безус з другої спроби переправив м'яч у ворота. А на 29 хвилині Роман реалізував пенальті, забивши п'ятий гол у ворота Габали в протистоянні.

Омонія розбила Габалу за сумою двох матчів і впевнено вийшла в третій раунд кваліфікації.