Олександр Назаренко: «Полісся може потрапити у топ-5 УПЛ, але буде важко»

Футбол України 4 Серпня, 11:52 137
Олександр Назаренко: «Полісся може потрапити у топ-5 УПЛ, але буде важко» | 19-27
Гравець перейшов у нову команду.

Хавбек Олександр Назаренко, який змінив «Дніпро-1» на «Полісся», розповів про причини переходу в нову команду, а також завдання на нинішній сезон.

– Вітаємо в «Поліссі». Чому обрав саме «Полісся» для продовження кар’єри? Що було визначальним фактором при виборі?

– Дякую за вітання, мені дуже приємно знаходитись у вашому клубі і я радий приєднатись. Я давно знав, що «Полісся» цікавиться мною і є можливість продовжити мою кар’єру саме в цьому клубі. Мені подзвонив президент клубу і запропонував мені перейти до «Полісся». Я сказав: чому б і ні, амбітна команда. Всі бачать на якому рівні зараз «Полісся», команда добре грає, зробили таку базу. Створені всі умови, щоб досягнути тих цілей, які поставлені перед командою.

– Наша команда — новачок УПЛ. У тебе досвід в Прем’єр-лізі є. На твою думку, на що може претендувати «Полісся» у першому для себе сезоні?

– Як я бачу, я дивився перший тур проти «Вереса», бачив гру. Знаходячись тут, в клубі, перебуваючи, так би мовити, у цій тарілці, я відчуваю, що клуб може здобути дуже добрі результати і, як мінімум, потрапити в першу п’ятірку. Думаю, що це буде тяжко, але це цілком реально. Я сподіваюсь, що футбольний клуб «Полісся» може це зробити.