Гол вихованця «Динамо» не врятував новачка УПЛ: «Дніпро-1» без Довбика дотиснув «Полісся»

Футбол України 6 Серпня, 17:10 431
Гол вихованця «Динамо» не врятував новачка УПЛ: «Дніпро-1» без Довбика дотиснув «Полісся» | 19-27
Команда Кучера розпочинає внутрішній сезон з перемоги.

Сезон тільки розпочався, а подій та новин навколо «Дніпра-1» – хоч відбавляй. Ліга чемпіонів, отруєння команди, трансфери, продаж Артема Довбика… Власне, офіційно відхід найкращого бомбардира команди й усього чемпіонату України було підтверджено тільки сьогодні, за кілька годин до початку матчу з «Поліссям». Хоча готуватися до «життя без Артема» Олександр Кучер розпочався ще раніше.

Заздалегідь було ухвалено рішення, що на вістрі атаки проти житомирян зіграє Третьяков. Він не грав проти «Панатінаїкоса» у матчі-відповіді, тож точно не страждав перевтомою. Гуцуляк не міг допомогти «Дніпру-1» через дискваліфікацію, а Кравець заліковує міні-ушкодження. Не найкраща кадрова ситуація, але звикати до подібного дніпрянам не доводиться.

«Полісся» – не те, щоб принциповий суперник для «Дніпра-1», але добрий подразник. Адже про житомирян говорять як про серйозну силу в УПЛ. Силу, яка має амбіцію конкурувати за місце в єврокубковій зоні. Ну і фактор Олександра Назаренка: він перейшов до «Полісся» саме з «Дніпра-1», ледь не спровокувавши скандал.

Сьогодні Назаренко опинився у заявці «Полісся», але в стартовому складі ставка була зроблена на інших. Зокрема, на Макуана, який в одному з епізодів вибіг тет-а-тет й таки пробив повз Кінарейкіна (Волинець також травмований). Молодого голкіпера підстрахував Сарапій. Він же допоміг захистити свої ворота ще в одному епізоді, коли проривався Танковський. У «Полісся» можна відзначити ще удар зі штрафного. Не густо.

Як і у «Дніпра-1». У того був момент Третьякова, який отримав «подарунок» від захисників суперника й пробив в один дотик. Непогано стріляв зі штрафного Мірошниченко, а Рубчинському після подачі Піхальонка не вистачило вправності приборкати м'яч. За моментами якщо не паритет, то мінімальна перевага «Дніпра-1», при тому, що була перевага в кількості футболістів на полі. Адже Кушніренко в середині тайму бездумно стрибнув в ноги Бланко, отримавши пряму червону.

Закінчився перший тайм моментом Мірошниченка, який прострілював з правого флангу й ледь не спричинив «самостріл» по воротах «Полісся». Час від час спрацьовували домашні заготування «Дніпра-1», але не на постійній основі.

Друга 45-хвилинка розпочалася з тиску «Дніпра-1», увінчаного дальнім ударом Бабенка. «Полісся» з кожною хвилиною захищалося все важче та важче. Під час штрафного удару від Мірошниченка гості відбилися лише завдяки вправній грі Кудрика на лінії.

Назрівав-назрівав, і визрів гол на 63-ій хвилині, коли Бланко промчався правим флангом, відпасував у штрафну зону, там від Рубчинського пішло скидання під удар Піхальонку, який і підтвердив свій статус лідера команди – 1:0. Дніпрянам одразу стало легше.

Стало легше, але всі питання ще не були закриті. В наступних атаках це могли робити (знімати всі питання щодо переможця) Ківінда та Сваток, але удар першого заблокували, а другий відправив м'яча над поперечиною.

Від гріха подалі «Дніпру-1» потрібен був другий гол, бо могло залетіти у ворота Кінарейкіна після удару зі штрафного від Янакова. Хоча з іншого боку, був удар теж зі штрафного від Бабенка. Помилка «Дніпра-1» в тому, що команда допустила на останніх хвилинах футбол на зустрічних курсах. У «Полісся» ледь до воріт не втік Макуана. Також в нього був шанс забити ударом з гострого кута. Далі – штрафний удар, після якого м'яч влучив в руку Когуту й зумовив пенальті. Янаков покарав.

Здавалося, що це кінець. Але одна з рис «Дніпра-1» – це спроможність не здаватися до останніх секунд. У, здавалося б, безпечній атаці для суперника Бабанко шалено сильно стрельнув здалеку – і забив. Просто неймовірна розв'язка. Можливо, ці емоції допоможуть «Дніпру-1» і в лізі Європи.

«Дніпро-1» - Полісся» 2:1
Голи
: Піхальонок 63, Бабенко 90+1 - Янаков 87 (пен.)

«Дніпро-1»: Кінарейкін - Каплієнко (Білл 89), Сарапій, Адам'юк, Пасіч (Танчик 46) - Бабенко, Піхальонок, Рубчинський (Ківінда 63)- Мірошниченко (Сваток 67), Бланко - Третьяков (Когут 63)

«Полісся»: Кудрик - Кравченко, Чоботенко, Шабанов, Смоляков - Танковський (Крушинський 63), Огіря, Кушніренко - Козак (Назаренко 46), Макуана - Будківський (Янаков 76)

Попередження: Пасіч 36, Адам'юк 47, Сарапій 80, Бланко 90+3 - Танковський 34, Крушинський 90+3
Вилучення: Кушніренко 22