«Рух» не залишив шансів «Ворсклі»: команда Скрипника постраждала від Климчука

Футбол України 6 Серпня, 20:58 349
«Рух» не залишив шансів «Ворсклі»: команда Скрипника постраждала від Климчука | 19-27
«Рух» приймав «Ворсклу» у рамках 2-го туру української Премʼєр-ліги.

УПЛ. Тур 2

Рух – Ворскла – 4:1

Голи: Климчук, 37 (пен.), 58, Квасниця, 70, Павлюк (автогол), 81 – Скляр, 10

Полтавській команді вдалося забити швидкий гол. Хаос у штрафному після подачі з кутового закінчився влучним ударом Скляра. Вже в іншому моменті Дідик запустив гармату в ворота Ворскли – мʼяч зрадницьки пролетів поруч з лівою девʼяткою.

Під завісу тайму Сантана привіз пенальті, збивши Климчука, який впевнено наближався до воріт. Нападник пішов сам пробивати 11-метровий і не підвів.

По перерві Теслюк вийшов віч-на-віч з голкіпером, але Ісенко вибив мʼяч з-під його ніг. Сич опинився першим на добиванні, але влучити у ціль не вдалося. Підопічні Скрипника помилилися у захисті та віддали мʼяч супернику. Атака переросла у дубль Климчука.

Ворскла нічого не змогла зробити з таким Рухом. Квасниця з другої спроби відправив мʼяч повз голкіпера. А далі був безглуздий автогол. Ісенко скинув на Павлюка, якого пресингував суперник. Захисник спробував швидко віддати мʼяч партнеру, але поцілив у власні ворота.

Рух опинився на другому місці з 6 очками. У Ворскли нуль, але для команди матч з львівʼянами став першим у новому сезоні УПЛ.