Тренер Славії: «Довбик – убивця на полі. Радий, що він не зіграє проти нас»

Світовий футбол 10 Серпня, 10:28 110
Тренер Славії: «Довбик – убивця на полі. Радий, що він не зіграє проти нас» | 19-27
Індржих Трпішовскі поділився думками перед матчем кваліфікації ЛЄ проти «Дніпра-1».

Головний тренер футбольного клубу «Славія» Прага Індржих Трпішовскі поділився думками перед першим матчем третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти «Дніпра-1»:

– Перед матчем пішов найкращий бомбардир «Дніпра-1» Артем Довбик. Чи це може бути перевагою для вас?

– Звичайно, він чудовий гравець, вбивця на полі. Хоча, якби мені довелося назвати найбільшу атакуючу зірку, то це був би капітан Піхальонок. Довбик орієнтований на ворота, сильний гравець. Але у них у складі є типологічно схожий гравець – Гуцуляк, котрий, ймовірно, його замінить. Він шульга, сильно стоїть спиною до воріт, схожа типологія. Побачивши дії Довбика проти «Панатінаїкоса», я радий, що він не зіграє, навіть з огляду на його психологічну силу він був важливим гравцем. Але й інші гравці також дуже досвідчені. Тільки після першого матчу ми побачимо, як зіграє гравець, який замінить його.

– Чи вважаєте ви перевагою те, що «Дніпро-1» проводить свої домашні матчі у лікарні у Кошицях?

– Я взагалі так не сприймаю. У той момент, коли перевага виїзних голів була анульована, виявилося, що найбільша перевага – це віддача вдома. Тепер це є у суперника. Вони до цього звикли, вони грали там із «Панатінаїкосом», вони мали підтримку повного стадіону. Минулий сезон також показав, наскільки важливими для нас були домашні ігри. Я так розумію, «Дніпро-1» має перевагу в домашньому реванші.

– Щоб потрапити до Ліги Європи, потрібно пройти українською дорогою, адже у разі перемоги вам випаде «Зоря» Луганськ. Що ви думаєте про цю рідкість?

– Я не пам'ятаю, щоб я відчував щось подібне. Це рідкість навіть для інших команд. Я не знаю, чи траплялося колись щось подібне. Рідкісність ще й у тому, що суперники грають не вдома, а за кордоном, і це дві команди з однієї країни. Парадокс у тому, що ми граємо потенційний плей-оф [Q4] з командою, яка виявилася гіршою у таблиці. Я віддаю перевагу досвіду роботи з різними командами, різними стилями. Тут, однак, ми мали б один стиль футболу, в який грають там і який дуже специфічний. Звичайно, перевага в тому, що у нас у штаті є Тарас та Макс, у нас є джерело інформації. Хлопці грали з деякими гравцями, вони ровесники.

Поєдинок третього раунду кваліфікації ЛЕ «Славія» Прага – «Дніпро-1» відбудеться 10 серпня. Час початку зустрічі – 20:00 за Києвом.