«Дніпро-1» провалився у матчі проти празької «Славії»

«Дніпро-1» провалився у матчі проти празької «Славії» | 19-27
Підопічні Олександра Кучера за всіма статтями поступилися клубу з Чехії.

Славія - Дніпро-1 3:0

• Голи: Шранц 5, 37, Валлем 81
  • Вилучення: Огбу 58 (Славія)

СК Дніпро-1 вилетів у ЛЄ, програвши за підсумком двох матчів Панатінаїкосу з рахунком 5:3 у рамках кваліфікації ЛЧ. Дніпряни напередодні гри зі Славією втратили свою зірку – Артема Довбика, який перейшов у Жирону. Український клуб швидко знайшов заміну та підписав Олександра Філліпова. Нападник вийшов на свій дебютний матч з чехами в основному складі.

Підопічні Кучера пропустили гол ще на 5 хвилині. Масопуст прострілив на Шранца, який з-під Сватка поцілив у лівий нижній кут воріт. Славія пресингувала дніпрян та постійно створювала неприємності. Зокрема Лінгр увірвався до штрафного та вистрілив – Кінарейкін парирував.

Вже у наступному епізоді Шранц оформив дубль після подачі з кутового від Лінгра. Голеш на куражі вирішив запустити гармату з дальної відстані, але удар відверто не вийшов. Натомість СК Дніпро-1 не завдав жодного удару по воротах чеської команди.

По перерві Юречка міг робити рахунок розгромним, проте арбітр скасував взяття воріт через офсайд. На 58 хвилині Огбу ногою влетів у шию Гуцуляку, за що отримав пряму червону картку. Підопічні Кучера отримали шанс перевернути хід гри.

Лише під завісу матчу дніпряни почали робити хоча б якісь спроби створювати небезпеку біля воріт суперника. Але забили знову господарі – Валлем вийшов на заміну і вже за 2 хвилини поцілив у девʼятку. Свисток арбітра зафіксував перемогу празької Славії з рахунком 3:0.

Матч-відповідь відбудеться 17 серпня. Стартовий свисток пролунає о 21:00 за Києвом. Дніпрянам доведеться створити диво, щоб пройти далі.