Думки після матчу «Аріс» - «Динамо»

Динамо Київ 11 Серпня, 09:16 1678
Думки після матчу «Аріс» - «Динамо» | 19-27
Підопічні Мірчі Луческу мінімально поступилися своєму супернику у виїздному матчі кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Київське «Динамо» стартувало в кваліфікації Ліги конференцій, де підопічним Мірчі Луческу протистояв грецький «Аріс».

Перша половина гри завершилась сухою нічиєю, хоча голкіпер «біло-синіх» Георгій Бущан зробив декілька потужних сейвів.

В другому таймі грекам таки вдалося відкрити рахунок в матчі – на 69 хвилині у воротах киян відзначився Луїс Пальма, який засмутив Бущана ударом з 11-метрової позначки.

Свої думки з приводу цього матчу публікує футбольний блогер та аналітик Михайло Смоловий:

Стисло після першого тайму:

• дуже нервовий початок, та й загалом продовження, дежавю із матчем проти Дніпра-1 (1:0) на початку року
  • помітно, що грати під тиском не навчені, проблем дуже багато, усе, як в першому таймі паралельного матчу дніпрян
  • чергові помарки від центральних захисників, це вже щось так само звичне, як зміна дня та ночі
  • єдина поки робоча опція - це лонгболи в глибину, бо пройти через короткий-середній під тиском задача не надто реальна із таким страхом
  • низька позиція Шапаренка, низька позиція Ярмоленка, багато людей стягується до мʼяча, тож рішення поставити Беніто максимально виправдане, принаймні на старті; просто подивіться на Філіпова замість Довбика, щоб зрозуміти про що мова
  • помітно, що й Аріс боїться не менше киян, в атаку делегують обмежену кількість гравців, підтримки півзахисту мало
  • арбітр якийсь толєраст, два фоли киян, і дві картки, гравця Арісу, наприклад, за удар по грудях Попова пробачив; але доки писав, то Мвондо отримав ЖК за бичку в стилі Попова
  • ціна поєдинку дуже висока, тому за таку обережність поки лаятися не буду, тим паче під кінець тайму найбільший переляк схоже минув, і ситуація дещо вирівнялася
  • з негативу поки картки Тимчика та Шапаренка, і той момент, коли Дубінчак заблокував спиною удар, тож з огляду на матчі проти Минаю та Оболоні, це прям свята переможенька
  • Динамо після першого тайму ще в грі, тож не відпускаємо ікони

Стисло після другого тайму:

• в змаганні хто кого більше боїться виграли кияни; переляк, який поступово минав наприкінці першого тайму, повернувся з новою силою в другому
  • Кабаєв заробив на собі три жовті картки, в принципі футбол на транзиціях це його стихія, він себе і показав
  • кожен навіс/простріл, яких не так і багато було, знову спричиняв паніку, Сирота проспав Даріду, Бущан виручив; ще крос і пенальті, якого не було; на Оболоні, певно свято, на заводі оголосять вихідний (0:1)
  • максимально проблемний рух мʼяча, що й в дніпрян, навіть проти середнього блоку, але якщо вони можуть прикритися відсутністю Піхальонка, то киянам прикритися нічим; найсильніший склад, але задачі увійти до фінальної третини без лонгболу не вивозить
  • Динамо могло, як врятуватися у клатчі, так в поховати себе, як Дніпро-1; Ярмоленко не виконав удар, яких вже в карʼєрі завдав сотню; цей епізод демонструє, що Аріс не Ман Сіті чи Реал, але страху забагато, він вʼяже по рукам і ногам, хтось мʼяч зупинити не може, хтось простий пас віддати
  • ось і подивилися на нинішні можливості вітчизняного футболу, друга та четверта команда країни не грають у футбол, а просто борються з переляком вже на рівні кваліфікації єврокубків
  • чи допоміг би Ванат питання очевидне, але і відповідь очевидна, що з тими потугами дійти до чужого штрафного, мʼяча би він не торкався частіше за Беніто, і це точно не відбувалося би у штрафному, де йому і місце