Кучер – про матч зі «Славією»: Дуже неприємний результат – хлопці злякалися

Футбол України 11 Серпня, 10:28 165
Кучер – про матч зі «Славією»: Дуже неприємний результат – хлопці злякалися | 19-27
Тренер дніпровського клубу вважає, що провальний старт вплинув на те, як розвивалися події протягом всієї зустрічі.

Головний тренер Дніпра-1 підбив підсумки провального матчу третього відбіркового раунду Ліги Європи проти Славії.

Дніпряни практично весь поєдинок провели без ударів по воротах суперника, який більшу частину другого тайму грав у меншості.

«Те, що ми планували зробити сьогодні, ми, звичайно, не виконали. Треба було розігрувати м’яч, входити в зони. Чомусь хлопці злякалися, почали просто бити вперед і дарувати м’яч супернику, а через це ми пропустили перший гол. Якась метушня була у перші хвилини і дуже багато помилок», - цитує тренера офіційний сайт клубу.

«Грати було важко сьогодні, адже хлопці усе ще не відновилися після наслідків отруєння. Також був великий дводенний переїзд, і було видно, що гравці не відновили сили. Дуже важко їм було».


«Ми розуміли, що Славія дуже сильна у фізичному плані, нав’язує багато боротьби і в цьому аспекті ми, звичайно, сьогодні поступилися».

«Результат, звичайно не на нашу користь – дуже неприємний рахунок перед матчем-відповіддю. Зараз головне відновити хлопців у першу чергу психологічно і фізично».

«У нас за два дні вже гра чемпіонату, а вже після цього будемо думати про матч-відповідь. Треба встигнути відновитися. Знову зараз буде довгий переїзд, після чого одразу будемо грати».

Наставник дніпровського колективу також розповів про стан Максима Третякова, який отримав травму і не зміг продовжити грати уже в самому початку зустрічі.

«Треба зробити медогляд. У нього пішло коліно, то може бути серйозне пошкодження, але потрібно зробити МРТ, щоб робити остаточні висновки».