«Я хочу подякувати Гаррі»: президент «Тоттенхема» розповів про перехід Кейна в «Баварію»

Світовий футбол 12 Серпня, 15:06 165
«Я хочу подякувати Гаррі»: президент «Тоттенхема» розповів про перехід Кейна в «Баварію»  | 19-27
Власник «Тоттенхема» Деніел Леві прокоментував перехід Гаррі Кейна в «Баварію».
«Протягом тривалого часу ми намагалися залучити Харрі та його представників до обговорення кількох варіантів продовження контракту - як короткострокового, так і довгострокового. Однак Харрі чітко дав зрозуміти, що він прагне нових викликів і не підпише новий контракт цього літа. Тому ми неохоче погодилися на його перехід.
Ми стали свідками того, як вихованець нашої Академії став одним з найкращих гравців, які коли-небудь одягали футболку «шпор», і увійшов до числа елітних нападників світового футболу. Це була справді визначна подорож.

Досягнення та рекорди Харрі говорять про нього все, і протягом всіх 19 років у клубі Харрі був зразковим професіоналом - як на полі, так і поза ним, і надихав молодих гравців, які мріють піти його слідами.

Я хочу подякувати Харрі за все, що він для нас зробив, за всі спогади, всі рекорди – ми бажаємо йому та його родині всього найкращого в майбутньому. Само собою зрозуміло, що ми завжди раді його поверненню. Він улюблений і цінний член сім’ї «шпор», який назавжди залишиться в нашій історії», – цитує Леві клубна прес-служба Тоттенхема.