«Інгулець» не помітив «Діназ» і здобув третю поспіль перемогу

Футбол України 12 Серпня, 17:31 290
«Інгулець» не помітив «Діназ» і здобув третю поспіль перемогу | 19-27
«Інгулець» після свого повернення до Першої ліги очок не втрачає.

Підопічні Лупашка за грою зараз переважають переважну більшість суперників у групі. «Діназ» у минулому турі переграв «Кремінь». У двох матчах три голи забив 38-річний В'ячеслав Шевченко, але сьогодні він навіть у заявку не потрапив.

Господарі вже в дебюті відкрили рахунок. Після прострілу Запорожця в один дотик в кут пробив Сітало - 1:0. У вишгородців м'яч взагалі не тримався, але і петровці не хотіли ризикувати, тому темп гри був досить повільний. Хорошу можливість забити вдруге мав Сітало, але він пробив повз дальній кут. Перевага підопічних Лупашка з кожною хвилиною зростала. На останній хвилині тайму Козак з-за меж штрафної точно пробив у дальній кут - 2:0.

У другій половині зустрічі продовжували домінувати господарі, а вишгородці ніяк не могли нав'язати свою гру. Відсутність досвдченого Шевченка все ж давалася взнаки. Наприкінці зустрічі Віталій Кольцов реалізував пенальті і довів рахунок до розгромного - 3:0. У підсумку, третя перемога поспіль для петровців.

«Інгулець» - «Діназ» 3:0

• Голи: Сітало (14), Козак (45), Кольцов (85, пен)

«Інгулець» (стартовий склад): Олексій Паламарчук, Станіслав-Нурі Малиш, Євген Запорожець, Олександр П'ятов, Олександр Козак, Артем Сітало, Віталій Кольцов, Михайло Шершень, Владислав Сидоренко, Юрій Козиренко, Максим Мельничук

«Діназ» (стартовий склад): В'ячеслав Борисенко, Віталій Гемега, Олександр Литвинов, Тимофій Калинчук, Андрій Новіков, Артем Хоцяновський, Андрій Соловйов, Данило Кириченко, Андрій Волошин, Сергій Старенький, Олексій Малакі