Світовий футбол 12 Серпня, 22:57 328
«Марсель» без Маліновського здобув перемогу над «Реймсом» завдяки блискучим голам | 19-27
​Марсель та Реймс стартували у сезоні 2023/24 Ліги 1.

Ліга 1, 1-й тур

Марсель – Реймс – 2:1

• Голи: Унахі, 23, Вітінья, 73 – Іто, 10

Марсель закінчив минулий сезон трьома поразками поспіль. У підсумку господарі стали третіми, що дозволило їм потрапити до кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Натомість Реймс фінішував на 11-му місці у сезоні 2022/23 Ліги 1.

Уже на 10-й хвилині першого тайму Іто вивів Реймс вперед, відреагувавши на пас Матусіви. Згодом Унахі відповів дивовижним ударом здалеку під праву стійку. Під завісу першої 45-хвилинки Реймс відправив ще один м'яч у ворота суперників, однак арбітр зафіксував офсайд. Вітінья на 41 хвилині вивів свою команду вперед, але знову VAR скасував гол.

У другому таймі Вітінья все ж відзначився блискучим забитим м'ячем у нижній правий кут воріт та подвоїв перевагу Марселя. Рахунок протримався до кінця поєдинку.

Наразі Марсель очолив турнірну таблицю чемпіонату Франції, а Реймс розташувався на останньому місці.