Світовий футбол 13 Серпня, 09:38 265
Геній Ольмо продовжує безтрофейне прокляття Кейна - РБ «Лейпциг» принизив «Баварію» та забрав Суперкубок Німеччини | 19-27
«Баварія» та РБ «Лейпциг» у Мюнхені розіграли Суперкубок Німеччини-2023 (0:3).

Суперкубок Німеччини 2023

Мюнхен, Альянц Арена

Баварія – РБ Лейпциг 0:3

• Голи: Ольмо 3, 44, 68 (п)

Баварія у минулому сезоні перемогла у Бундеслізі, а РБ Лейпциг завоював Кубок Німеччини. Натомість в регулярній першості «бики» фінішували на третьому місці.

Буквально в день матчу мюнхенський гранд офіційно оголосив про трансфер лідера Тоттенхема Харрі Кейна. Поєдинок 30-річний нападник розпочав на лаві запасних.

Лейпциг вирвався вперед уже на третій хвилині. Раум навісив зі штрафного, м'яч відскочив до Ольмо, а той ударом з гострого кута відкрив рахунок. А під завісу тайму хавбек «биків» оформив дубль – 2:0.

Кейн дебютував за «пивоварів» на 63-й хвилині, замінивши французького форварда Матіса Теля. Однак врятувати Баварію від поразки не зміг. Натомість Лейпциг заробив пенальті, який реалізував той-таки Ольмо. 3:0 – РБ Лейпциг «всуху» розбиває Баварію та завойовує Суперкубок Німеччини.