Світовий футбол 13 Серпня, 10:15 268
«ПСЖ» без Неймара і Мбаппе осоромився в першому турі Ліги 1 – пів команди новачків не врятували Луїса Енріке | 19-27
ПСЖ втратив очки в матчі проти Лор'яна в першому турі чемпіонату Франції.

Чемпіонат Франції, 1 тур

ПСЖ – Лор'ян – 0:0

Луїс Енріке не включив в заявку на гру трьох зіркових футболістів. Неймар, Марко Верратті та Кіліан Мбаппе спостерігали за матчем у статусі вболівальників. Перед зустріччю повідомлялось, що Мбаппе можуть навіть не допустити на стадіон. Втім, француз був на трибунах разом з молодшим братом Ітаном та Дембеле.

Новий наставник парижан випустив в основі одразу шість новачків. Ін, Рамуш, Шкріняр, Ернандес, Угарте і Асенсіо з'явились на полі з перших хвилин. ПСЖ, як і належить чинному чемпіону, розпочав матч активно, контролюючи кожний шматочок поля. Парижани активно пресингували, намагаючись змусити суперника припуститися помилки.

Лор'ян оборонявся низьким блоком, досить компактно, що не дозволило підопічним Луїса Енріке створити дійсно гострі моменти. Тільки два з восьми ударів до перерви потрапили у площину воріт «мерлуз». Втім, контроль м'яча приніс свої плоди. Перший раз, коли Лор'яну вдалося пробити по воротах ПСЖ, стався аж на 42 хвилині першого тайму. Абергель пробив у стійку.

По перерві малюнок гри не змінився. Парижани продовжили тиснути на суперника. Шанси у підопічних Луїса Енріке були, але чудова гра Мвого стала на заваді. До кінця зустрічі ПСЖ так і не вдалося вразити ворота Лор'яна. 0:0 – ПСЖ зганьбився вже у першому турі.