«Марсель» без Маліновського пропустив від греків на 90+9 та вибув по пенальті

Світовий футбол 16 Серпня, 07:38 243
«Марсель» без Маліновського пропустив від греків на 90+9 та вибув по пенальті | 19-27
«Панатинаїкос» з Бернардом та Вербичем вийшов у 4-й раунд кваліфікації.

15 серпня пройшов матч-відповідь 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів між командами «Марсель» (Франція) та «Панатинаїкос» (Греція).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У першому матчі грецький клуб на домашній арені виграв із рахунком 1:0.

Український хавбек Руслан Маліновський не включений до заявки Марселя до Ліги чемпіонів.

У грецького клубу в основі вийшов словенець Беньямін Вербич, екс-гравець Динамо, та зіграв перший тайм. Бразилець Бернард, який грав за Шахтар, з'явився на полі на заміну на 63-й хвилині.

Для Марселя дубль оформив Обамеянг, проте гостям вдалося відігратися за сумою двох ігор на 90+9 хвилин з пенальті. Бернард спробу успішно реалізував.

У серії післяматчевих пенальті більше пощастило «Панатінаїкосу», і грецька команда у Q4 зіграє проти португальської «Браги» (23 та 29 серпня).