Футбол України 16 Серпня, 20:37 339
Кубок України: «Скала» обіграла «Ниву» Т – визначилися всі учасники четвертого етапу, клуби УПЛ починають боротьбу | 19-27
«Скала» Стрий стала останнім учасником четвертого попереднього етапу Кубка України, здобувши мінімальну перемогу над тернопільською «Нивою».

Кубок України 2023/24, 3-й попередній раунд

Скала – Нива Т – 2:1

• Голи: Лук'янченко, 90+2, Николишин, 120 – Хруставка, 58

Скала у напруженому поєдинку вирвала путівку до наступної стадії Кубка України, здолавши Ниву Т. Хруставка вивів тернополян вперед на 58 хвилині і все йшло до перемоги Ниви. Проте, Лук'янченко в компенсований час зумів зрівняти рахунок, переправивши м'яч у ворота суперників.

Гра перейшла в овертайм та наближалась до серії пенальті, але на 120 хвилині Николишин приніс перемогу Скалі та путівку в наступний раунд.

Вже завтра, 17 серпня, відбудеться жеребкування 4-го попереднього раунду Кубка України, де до 8 переможців попереднього етапу приєднаються й клуби УПЛ. Початок жеребкування о 13:00.