«Дніпро-1» зіграв внічию зі «Славією» у матчі-відповіді і вилетів з Ліги Європи

Футбол України 17 Серпня, 23:01 484
«Дніпро-1» зіграв внічию зі «Славією» у матчі-відповіді і вилетів з Ліги Європи | 19-27
Щоб залишитися на осінь у єврокубках, команді Кучера необхідно пройти «Спартак» із Трнави в плей-оф Ліги конференцій.

Ліга Європи. Кваліфікація, третій раунд. Матч-відповідь

СК Дніпро-1 (Україна) – Славія (Чехія) – 1:1 | Перший матч – 0:3

• Голи: Рубчинський, 45+1 – Юречка, 52

СК Дніпро-1 у Кошице зіграв внічию з празькою Славією у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи — 1:1.

Віце-чемпіон України зумів виграти перший тайм – перед перервою відзначився Валентин Рубчинський з пасу Олександра Піхальонка. Проте вже на 7-й хвилині другого тайму голом у відповідь відзначився Вацлав Юречка. На цьому ключові події у матчі закінчились.

Дніпро-1 за всю гру завдав вдвічі менше ударів, ніж суперник – 5 проти 10.

Перший поєдинок протистояння завершився розгромною перемогою чеського клубу 3:0. Таким чином, Славія вийшла до раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи, де зіграє з луганською Зорею.

Дніпро-1 продовжить виступ у Лізі Конференцій. У раунді плей-оф команда Олександра Кучера зустрінеться зі словацьким Спартаком із Трнави.