Як «Динамо» взяло реванш в «Аріса» та пройшло далі в ЛК - відеоогляд матчу

Динамо Київ 18 Серпня, 00:10 431
Як «Динамо» взяло реванш в «Аріса» та пройшло далі в ЛК - відеоогляд матчу | 19-27 Фото: facebook.com/fcdynamoua
«Динамо» вийшло у наступний раунд кваліфікації.

Динамо - Аріс 2:1 - після пенальті 6:5 (перший матч 0:1)

• Голи: 0:1 - 39 Морон, 1:1 - 45 Волошин, 2:1 - 85 Караваєв
  • Вилучення: Павичич (106, друга жовта картка)

Перший тайм складався для Динамо жахливо. Забити швидкий гол киянам не вдалося, а от екс-хавбек Шахтаря Невен Джурасек розстріляв Бущана з близької відстані. Надію на другу половину дав Волошин, який головою замкнув елегантне закидання Сидорчука.

Рятівний гол для Динамо прийшов аж на 85-й хвилині завдяки «джокерам». Андрієвський вирізав геніальну 50-метрову діагноль на Караваєва, який чітко пробив у дотик. Справа дійшла до серії пенальті, хоча підопічні Луческу другий екстратайм проводили у більшості. Під час основних спроб зазнали невдач Менендес та Перріс, а сьомий виконавець Аріса (Одубаджо) вліпив над воротами – Динамо проходить далі.