«Від такого футболу кровоточать очі»: У фанатів «Динамо» змішані почуття від проходу «Аріса»

Динамо Київ 18 Серпня, 12:40 712
«Від такого футболу кровоточать очі»: У фанатів «Динамо» змішані почуття від проходу «Аріса» | 19-27 Фото: ФК Динамо
Вболівальники київського «Динамо» оцінили перемогу їх команди над грецьким «Арісом» (2:1, пен. 6:5) у третьому раунді кваліфікації до Ліги конференцій.

Успіх команди Мірчі Луческу викликав у її шанувальників бурю емоцій – від радості до критики на адресу колективу та її наставника.

Зібрали для вас деякі висловлювання шанувальників «Динамо» і не тільки, які були зроблені після матчу з «Арісом».

«Складається враження , що футболісти Динамо втомилися від гри і ідей Луческу, вони просто не хочуть грати! Три роки граємо в ідентичний футбол, без креативу, по-суті! Дуже сумно і все тут. Тільки сподівання на чемпіонат! Але з перемогою нас», – @maks_kovtsun.

«Заповзаємо в плей-оф. Бущан як завжди на висоті», – @n_horovyi.

«Трохи соромно. Динамо впало рівнем! Нажаль рівень нинішнього Динамо, як середняка Греції! Динамо мучиться, а не грає», – @igor.maksymchuk_.

«Мда, убога гра, незрозуміло чого радіємо, в наступному раунді буде біда», – @yurievich_000000o.

«Гарно що пройшли, але від такого футболу кровоточать очі», – @stas_skyline.

Alex AS: «Усіх із перемогою! Матч вийшов цікавий з інтригою. ДК нарешті показало характер і пройшло далі. Окреме спс воротарю, герой матчу. Серія пенок цікава виявилася. Чекаємо тепер турків, всі шанси їх пройти у нас є. А румуна все ж пора вже проводити буде. Бущан топ. За плакат про Азов покарали виродків»

Turist86: «Динамо молодці, проявили характер. Порадувало, що в старті 11 українців. Бущан відіграв чудово. Але в команді не було лідера, Ярмоленко вже не той, що раніше. Циганик на 95-й хвилині насмішив – де Тимчик? А його ще 20 хвилин тому замінив Караваєв ))»

Arie D F: «Нехай ця перемога буде лише початком!»

Выталкиватель Парашутистов: «Я не вболівальник Динамо, але в цій грі мріяв, щоб наші виграли, тільки через те, що в Греції ці прорасейські любителі карлика-педофіла ображали наших воїнів, та й усю команду загалом. Ви бачили їхню реакцію на поразку, чисто все як в оркостані.... Але при такій грі з турками ловити нічого, якщо тільки знову диво не станеться (у вигляді Бущана)...»

Магеллан25%: «Ганьбіще.... Ледь дотиснули другосортних греків. Що буде, якщо суперник класом вище дістанеться, я не уявляю. Два рази по 0-4???»

Tom: «Вітаю вболівальників клубу Динамо, хто вірив до останнього в нашу команду. Всім хейтерам привіт, ви нічим не відрізняєтесь від болотних орків, навіть гірше. Вітаю Динамо Київ»

Умник: «Ураааа. Я матюкався потім радів. Потім матюкався і знову радів»

ElPadrino: «Завтра пойду краску для волос покупать – седину закрасить»

DK1961: «У греків здали нерви. Мерзко тягнули час весь матч. Мерзотно себе повели після матчу. Ну а по грі... Сидора давно пора замінити на Бражка. Заміни зробили хоч не за 5 хвилин до кінця, це зіграло свою роль. З турками буде дуже важко, але шанси є»

Шестнадцатый моряк: «Спасіння рядового Луческу»

Swed: «Нарешті Луческу спокійно вночі вдома поспить. У милому Бухаресті. І нікуди не треба їхати 23 години»

ще один акаунт твітер: «Бляха, Луческу – геній. Дайте йому пожиттєвий контракт»

BARA.Bass: «Матч валідольний, як і серія пеналів. Динамо боролися, старалися, і що радує так це Жора Бущан тролінг уболівальників Аріса наприкінці матчу, оплески»

Simon Andre: «Сумна гра. Але фарт був на боці Динамо Київ. А Жора Бущан витягнув команду далі»