Світовий футбол 20 Серпня, 16:55 213
Stop Putler: фінал жіночого ЧС призупинили через уболівальника з яскравим написом на футболці – фото | 19-27
Під час фінального матчу на жіночому чемпіонаті світу з футболу стався кричущий інцидент. Вболівальник вибіг на поле із футболкою на підтримку України.

20 серпня відбувається фінальний матч чемпіонату світу 2023 між збірними Іспанії та Англії.

У середині першого тайму на поле вибіг уболівальник, який був одягнений у маску та футболку на підтримку України.

На його футболці було зображено портрет володимира путіна, стилізований під Адольфа Гітлера, з написом «Stop Putler». На спині було написано «Звільніть Україну».

З мінімальним рахунком у фіналі перемогла команда Іспанії. Єдиний гол у матчі забила Ольга Кармона Гарсія на 29-й хвилині. Зазначимо, що на 70-й хвилині іспанка Дженніфер Ермосо не реалізувала пенальті.

Раніше іспанки ніколи не брали призових місць на світових першостях.