Світовий футбол 21 Серпня, 10:07 268
Фонсека здобув першу перемогу, команда українця зганьбилась в матчі з «Монако», в Лізі 1 змінився лідер | 19-27
Відбулися чергові матчі другого туру чемпіонату Франції.

Голи: Мочадо, 3

Ліллю довелось помучитися з Нантом. Команда Фонсеки забезпечила собі перемогу тільки під завісу матчу. Найкращий бомбардир «догів» Джонатан Дєвід забив перший гол в новому сезоні.

«Пірати» вражають на старті чемпіонату. Після несподіваної перемоги над Лансом в першому турі, Брест знов набрав три очки. Суперником бретонців став новачок Ліги 1 Гавр. Ромен дель Кастільо взяв на себе роль головного актора в атаці, забивши свій другий гол у двох матчах.

Реймс виправдався за невдалий результат проти Марселя. Команда Вілла Стілла здобула впевнену перемогу над Клермоном. Іто відзначився знову результативною дією, записавши у свій актив результативну передачу.

Перший тайм між Ніццою та Лор'яном був доволі нудним. Команди створили мало видовищних моментів, а найцікавіше залишилося на другу половину гри. Забиті м'ячі вболівальники побачили тільки наприкінці зустрічі.

Едуард Соболь другий тур пропускав, оскільки продовжує відновлюватися після травми. Його Страсбур в минулий вікенд зміг переграти Ліон, але дати гідний бій Монако не зумів. Бен-Єддер продовжує робити те, що вміє найкраще – забивати. Француз записав черговий гол у свій актив. А головним героєм матчу став Мінаміно, який оформив дубль та асист.

Завершувався тур в Лансі, де місцеві улюбленці приймали Ренн. Мочадо вже на третій хвилині порадував публіку Боллар-Делаліс, відкривши рахунок. Бретонцям вдалося зрівняти на початку другої половини гри. Знову гравці Ланса привезли пенальті в свої ворота. Під кінець зустрічі команди обмінювались гострими моментами, втім, забити нікому не вдалося.

Монако і Брест посіли перше і друге місця відповідно. Тільки ці дві команди змогли взяти максимум очок в двох турах. Клермон, Ліон і Нант перебувають на дні таблиці.