«Та пішли вони нах*й»: Вацко розніс Луческу за вибачення перед «Арісом»

Динамо Київ 21 Серпня, 21:08 1829
«Та пішли вони нах*й»: Вацко розніс Луческу за вибачення перед «Арісом» | 19-27
Відомий журналіст та коментатор Віктор Вацко розкритикував головного тренера Динамо Мірчу Луческу за поведінку на прес-конференції після матчу-відповіді кваліфікації Ліги конференцій з греками.
«Найголовніше питання у мене виникає до виступу Луческу на прес-конференції після матчу з Арісом. Містере, що означає, що ви не підтримуєте поведінку футболістів Динамо після перемоги? Що означають ваші вибачення? За що перепрошувати? Перед ким?

Перед купкою проплачених чортів, що живуть у шоколаді і смокчуть член х**ла за ху*лові гроші? Та пішли вони нах*й. Вони сказали свої слова там (мова про банери вболівальників Аріса у першому матчі, – прим.). І зараз отримали відповідь від нашої української команди.

Мірча, ви старша і мудріша людина з великим життєвим досвідом. Не ображайтеся, але, як показує ситуація, ви – румун. Не українець. При тому, що саме Україна дуже багато вам дала з усіх поглядів. Як зі спортивного, так і фінансового. Ви стільки років прожили в Україні, але так і зрозуміли до кінця, де ви та в якій ситуації зараз народ. А Динамо – це народний клуб, у якому ви працюєте.

Мірча, усвідомте одну просту річ. Ви тут маєте можливість працювати, заробляти шалені гроші лише тому, що хлопці з «Азова» та інших батальйонів ЗСУ б'ються за вас та за нас усіх там. Там, де є лише біле та чорне. Там нема компромісів. У кого ви просите вибачення? І що ви не підтримуєте? І кого і що ви підтримуєте?» – сказав Вацко у програмі «Вацко Live».