Перші втрати серед клубів УПЛ: результати матчів 1/16 фіналу Кубка України

Футбол України 23 Серпня, 18:02 730
Перші втрати серед клубів УПЛ: результати матчів 1/16 фіналу Кубка України | 19-27
В 1/16 фіналу Кубка України відбулась низка матчів.

В 1/16 фіналу зіграли вісім переможців третього попереднього етапу Кубка України, а також ще вісім команд УПЛ, які мали місця в рейтингу з 9 по 16.

Лівий берег – Чорноморець 1:2 (ЕТ)

• Голи: Якимів, 37 – Кузик, 12, Ієде, 113

Першим вихід в 1/8 фіналу Кубка України оформив одеський Чорноморець, який на виїзді обіграв Лівий берег. Правда зробити це вдалося лише в екстратаймі.

Агробізнес – Полісся 0:2

• Голи: Янаков, 38, Будківський, 82

ФСК Маріуполь – Колос 2:2, 5:4 в серії пенальті

• Голи: Зубков, 21, Літюк, 115 (пен) – Салабай, 29, Мілько, 105+3 (пен)
  • Вилучення: Чернецький, 106 (ФСК Маріуполь)

Колос став першою командою з УПЛ, яка вилетіла з Кубка України. Клуб з Ковалівки поступився ФСК Маріуполь в серії пенальті. Вирішальними стали нереалізовані удари Цурікова та Лучкевича.

Звягель – Оболонь 0:1

• Гол: Черненко, 58
  • Нереалізований пенальті: Панчишин, 90+4 (Звягель)

Господарі поля могли уникнути поразки в основний час, але Панчишин не реалізував пенальті на четвертій доданій хвилині. Тому в наступний раунд проходить Оболонь.

Вікторія – ЛНЗ 1:0

• Гол: Мишенко, 13

Долю зустрічі вирішив гол Богдана Мишенко, який був забитий на 13-ій хвилині. Матч переривався через повітряну тривогу. Мінус друга команда з УПЛ.

Гірник-Спорт – Металіст 1925 – 1:3

• Голи: Еффіонг, 77 – Моура, 59, Юсов, 76, Дмитренко, 90+4

Епіцентр – Верес 1:3

• Голи: Стень, 87 = Гайдучик, 44, Шарай, 45+1, 90+5

Скала 1911 – Рух 0:2

• Гол: Квасниця, 16, Столярчук, 69

В 1/8 фіналу Кубка України виступатимуть вісім переможців четвертого попереднього етапу та вісім клубів УПЛ (1 – 8 за рейтингом). Жеребкування цієї стадії турніру відбудеться 31 серпня. Базовий день матчів – 27 вересня.