Футбол України 24 Серпня, 22:01 468
«Зоря» провалилася у матчі проти «Славії» – подвиги голкіпера не врятували луганців від поразки у ЛЄ | 19-27
​Відбулися перші матчі плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

Ліга Європи. Кваліфікація, плей-офф. Перші матчі

Славія Прага – Зоря – 2:0

• Гол: Тіджані, 81, Масопуст, 90+4

Зоря розпочала свій єврокубковий шлях у цьому сезоні. Луганська команда зустрілася з кривдниками СК Дніпро-1 та отримала можливість помститися за своїх земляків. Проте ще у першому таймі у підопічних Лалатовіча виникли проблеми.

Славія пресингувала суперників та завдала шість ударів у площину воріт. Зокрема Масопусту вдалося відправити мʼяч у ціль, але арбітр скасував взяття воріт через гру рукою від Зафейріса. Чеська команда не зупинилася. Захиснику Джордану довелося двічі рятувати Зорю та вибивати мʼяч з лінії воріт після пострілу Хітіла та рикошету від Турбаєвського.

За кілька миттєвостей захисники луганців подарували Шранцу вихід віч-на-віч з голкіпером – нападник пробив прямо у Турбаєвського. Натомість українці взагалі не завдали жодного удару у бік володінь опонентів.

По перерві Зоря продовжила відбиватися. Турбаєвський своїми неймовірними сейвами рятував свою команду. Загалом за матч у нього їх назбиралося () штук. Герреро намагався замкнути контратаку гостей, але удар не вийшов. Славії таки вдалося реалізувати свій черговий момент. Тіджані після подачі з кутового виграв боротьбу на другому поверсі та головою переправив мʼяч під ліву стійку. Луганці не дограли епізод, подумавши, що мʼяч покинув межі поля, та пропустили гол від Масопуста.

Матч-відповідь відбудеться 31 серпня. Стартовий свисток пролунає о 20:00 за київським часом.